| Τύπος Συσκευής | Switch - 8 θύρες - unmanaged |
| Τύπος Κουτιού | Desktop |
| Υποκατηγορία | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 4 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10/100/1000 |
| Power Over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Μέγεθος Πίνακα Διευθύνσεων MAC | 1K entries |
| Δείκτες Κατάστασης | Power, link/activity |
| Διεπαφές | 4 x 1000Base-T RJ-45, 4 x 1000Base-T RJ-45 PoE |
| Τροφοδοσία | Εξωτερικός τροφοδοτικός αντάπτορας |
| Τάση Λειτουργίας | (50/60 Hz) |
| Συμβατά Πρότυπα | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, FCC |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 17.1 cm x 9.8 cm x 2.7 cm |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 10 - 90% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Εύρος Θερμοκρασίας Αποθήκευσης | -40 °C έως 70 °C |
| Εύρος Υγρασίας Αποθήκευσης | 5 - 90% (χωρίς συμπύκνωση) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: