Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος switch | Unmanaged |
| Rack mounting | Ναι |
| Form factor | 1U |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Πλήθος θυρών Ethernet | 16 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Υποστήριξη Quality of Service (QoS) | Ναι |
| Fanless | Ναι |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 8000 entries |
| Χωρητικότητα switching | 32 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 23.8 Mpps |
| Store-and-forward | Ναι |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι |
| Μέγεθος jumbo frames | 10000 |
| Υποστηριζόμενα πρότυπα δικτύου | IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Τεχνολογία καλωδίωσης Ethernet | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Υποστηριζόμενοι τύποι καλωδίων | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e |
| Port mirroring | Ναι |
| Full duplex | Ναι |
| IP routing | Ναι |
| Policy-based routing | Ναι |
| Υποστήριξη flow control | Ναι |
| Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Head-of-line (HOL) blocking | Ναι |
| Ρυθμοί δεδομένων Ethernet LAN | 10, 100, 480, 800, 1000 Mbit/s |
| Auto-negotiation | Ναι |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Τυπική κατανάλωση ισχύος | 9.26 W |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 10.44 W |
| Λειτουργική θερμοκρασία | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Λειτουργική σχετική υγρασία | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 90 % |
| Αποβολή θερμότητας | 35.6 BTU/h |
| Πλάτος | 440 mm |
| Βάθος | 180 mm |
| Ύψος | 44 mm |
| Πιστοποιήσεις | FCC, CE, RoHS |
| Λειτουργίες ασφαλείας DHCP | DHCP client, DHCP server, DHCP snooping |
| Access Control List (ACL) | Ναι |
| IGMP snooping | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | 802.1x RADIUS |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: