| Τύπος Συσκευής | Switch - 24 θύρες |
| Υποτύπος | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 24 x 10/100/1000 |
| Τύπος Εγκατάστασης | Desktop, rack-mountable 1U |
| Χωρητικότητα Μεταγωγής | 48 Gbps |
| Απόδοση Προώθησης | 35.7 Mpps |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 8K entries |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | 10KB |
| Διασυνδέσεις | 24 x 1000Base-T RJ-45 |
| Τροφοδοσία | Εξωτερικός τροφοδοτικός αντάπτορας |
| Τάση Λειτουργίας | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Δείκτες Κατάστασης | Power, 100M device connected, 1000M device connected, link/activity |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Πρόσθετα | Λαστιχένια πόδια, Kit τοποθέτησης σε rack |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 44 cm x 18 cm x 4.4 cm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Υγρασία Λειτουργίας | 10 - 90% (μη συμπυκνούμενη) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 °C έως 70 °C |
| Υγρασία Αποθήκευσης | 5 - 90% (μη συμπυκνούμενη) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: