Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | Switch - 48 θύρες |
| Τύπος Ενσωμάτωσης | Rack-mountable |
| Υποκατηγορία | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 48 x 10/100/1000 |
| Πίνακας Διευθύνσεων MAC | 8K εγγραφές |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | 10KB |
| Δείκτες Κατάστασης | Power, link/activity |
| Χωρητικότητα Μεταγωγής | 96 Gbps |
| Διεπαφές | 48 x 1000Base-T RJ-45 |
| Υποστηριζόμενα Πρότυπα | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Λειτουργίες | Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, full duplex mode |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8 |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 44 cm x 22 cm x 4.4 cm |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Θερμοκρασίας Αποθήκευσης | -40 °C έως 70 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 10% - 90% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Εύρος Υγρασίας Αποθήκευσης | 5% - 90% (χωρίς συμπύκνωση) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: