| Τύπος | Switch |
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | Unmanaged |
| Τύπος κατασκευής | Rack module |
| Υλικό | Steel |
| Συμβατότητα | TP-LINK |
| Λειτουργία μετάδοσης | Full duplex |
| Δίκτυο | Ethernet |
| Θύρες δικτύου | RJ-45 |
| Μέσο μετάδοσης | Copper Wire |
| Ταχύτητα μετάδοσης | 1 Gbps |
| Πρόσθετες λειτουργίες δικτύου | MDI Port Detection |
| Μονάδες ύψους rack | 3 U |
| Διαστάσεις | 286 x 25 x 112 mm |
| Περιφέρεια | 89.2 cm |
| Μικτό βάρος | 1.315 kg |
| Μικτές διαστάσεις | 412 x 170 x 70 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: