Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο unmanaged switch δικτύου προσφέρει 16 θύρες Gigabit Ethernet, ιδανικός για αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση σε δίκτυα επιπέδου L2. Διαθέτει μεταλλική κατασκευή σε μαύρο χρώμα και υποστηρίζει λειτουργίες όπως VLAN, QoS και jumbo frames, εξασφαλίζοντας βελτιστοποιημένη διαχείριση της κυκλοφορίας δεδομένων. Η συσκευή δεν υποστηρίζει PoE και δεν είναι σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε rack. Είναι ενεργειακά αποδοτική με μέγιστη κατανάλωση 9.19 W και συνοδεύεται από AC τροφοδοτικό.
| Τύπος switch | Unmanaged |
| Επίπεδο switch | L2 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό κατασκευής | Μέταλλο |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Πλήθος θυρών Ethernet RJ-45 | 16 |
| Τύπος θυρών Ethernet RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Υποστήριξη QoS | Ναι |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Πλήθος VLANs | 32 |
| Virtual LAN χαρακτηριστικά | Tagged VLAN, Protocol-based VLAN |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι |
| Μέγεθος jumbo frames | 10000 bytes |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 8000 entries |
| Πλήθος ουρών | 4 |
| Υποστήριξη IGMP snooping | Ναι |
| Προστασία από βρόχους (Loop protection) | Ναι |
| Plug and Play | Ναι |
| Υποστήριξη port mirroring | Ναι |
| Υποστήριξη full duplex | Ναι |
| Υποστήριξη link aggregation | Ναι |
| Έλεγχος broadcast storm | Ναι |
| Rate limiting | Ναι |
| Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Auto-negotiation | Ναι |
| Ανίχνευση μήκους καλωδίου | Ναι |
| Χωρητικότητα μεταγωγής | 32 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 23.81 Mpps |
| Μνήμη buffer πακέτων | 4.1 MB |
| Τροφοδοσία ρεύματος | DC 12 V, 1 A |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 9.19 W |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | AC καλώδιο, Οδηγός γρήγορης εκκίνησης |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 286 x 111.7 x 25.4 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 90 % |
| Απόρριψη θερμότητας | 31.68 BTU/h |
| Πιστοποιήσεις | FCC, CE, RoHS |
| Κωδικός HS | 85176990 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: