Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | Switch - 8 θύρες - Διαχειριζόμενο |
| Τύπος Κουτιού | Τοποθέτηση σε rack |
| Υποκατηγορία | 10 Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 8 x 10/100/1000/2.5G + 2 x 10 Gigabit SFP+ |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Προϋπολογισμός PoE | 240 W |
| Χωρητικότητα Πίνακα MAC | 16K εγγραφές |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | 9KB |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | IGMPv2, IGMP, static IP routing, IGMPv3, MLDv2, MLD |
| Πρωτόκολλα Απομακρυσμένης Διαχείρισης | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3, SNMP 2c, HTTPS, DHCP |
| Πρωτόκολλα Κρυπτογράφησης | SSL 3.0, TLS 1.2 |
| Μέθοδοι Πιστοποίησης | Secure Shell (SSH), TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3at |
| RAM | 128 MB |
| Flash Memory | 32 MB |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 44 cm x 18 cm x 4.4 cm |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 50 °C |
| Εύρος Θερμοκρασίας Αποθήκευσης | -40 °C έως 70 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 10 - 90% RH (μη συμπυκνωμένη) |
| Εύρος Υγρασίας Αποθήκευσης | 5 - 90% RH (μη συμπυκνωμένη) |
| Εσωτερική Τροφοδοσία | Ναι |
| Τάση Λειτουργίας | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Επιφάνειες Συνδέσεων | 8 x 100/1000/2.5G RJ-45 PoE - 30 W, 2 x 10Gbit LAN SFP+, 1 x console RJ-45, 1 x console (micro-USB) |
| Επιδόσεις | Switching capacity: 80 Gbps, Forwarding performance: 59.52 Mpps, Packet forwarding rate: 12 Mbit |
| Λειτουργίες | Flow control, IGMP snooping, port mirroring, store and forward, Broadcast Storm Control, Multicast Storm Control, Unicast Storm Control, STP support, MSTP support, DHCP snooping, TFTP support, ACL support, QoS, DHCP server, MLD snooping, Cable Diagnostics Function, bandwidth control, LLDP support, DHCP relay, LACP, MVR, NDP, port isolation, CoS, SP, tagged VLAN, GVRP, DoS, DSCP support, 2 fans, MAC and IP-based ACLs support, system log, ARP inspection, ICMP, Link Aggregation, dual image support, rate limit, fast leave, AAA, IGMP querier, Voice VLAN, LLDP-MED, Private VLAN, Guest VLAN, VLAN group, proxy ARP, BPDU Filter, WRR, HOL Blocking Prevention, loopback detection, Advanced QoS, MAB, RSTP |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | FCC, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: