Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο διαχειριζόμενος δικτυακός switch τύπου L2/L3 προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική διαχείριση δικτύου με 24 θύρες Gigabit Ethernet και υποστήριξη για έως 4 SFP module slots. Είναι σχεδιασμένος για τοποθέτηση σε rack 1U, με μαύρο χρώμα και LED ενδείξεις για εύκολη παρακολούθηση. Υποστηρίζει προηγμένες λειτουργίες όπως Quality of Service, VLAN, IP routing και ασφάλεια με διάφορα πρωτόκολλα και μεθόδους αυθεντικοποίησης, καθιστώντας τον ιδανικό για απαιτητικά δίκτυα επιχειρήσεων.
| Τύπος switch | Managed |
| Layer | L2/L3 |
| Rack mounting | Ναι |
| Form factor | 1U |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Αριθμός θυρών Ethernet RJ-45 | 24 |
| Τύπος θυρών Ethernet RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Αριθμός θυρών SFP module slots | 4 |
| Console port | RJ-45/Micro-USB |
| Υποστήριξη PoE | Όχι |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 16000 entries |
| Χωρητικότητα switching | 56 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 41.66 Mpps |
| Store-and-forward | Ναι |
| Στατικές διαδρομές | 48 |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι, έως 9000 bytes |
| Μνήμη buffer πακέτων | 12 MB |
| Πρωτόκολλα διαχείρισης | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Υποστήριξη GVRP | Ναι |
| IPv4 & IPv6 χαρακτηριστικά | ACL, IPv6 Telnet, IPv6 ping, IPv6 tracert |
| Πρότυπα δικτύου | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| Υποστήριξη 10G | Όχι |
| Port mirroring | Ναι |
| IP routing | Ναι |
| Policy-based routing | Ναι |
| Flow control | Ναι |
| Link aggregation | Ναι |
| Broadcast storm control | Ναι |
| Rate limiting | Ναι |
| Spanning tree protocol | Ναι |
| Head-of-line (HOL) blocking | Ναι |
| Ethernet LAN data rates | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| IPv4 routes | 48 |
| IPv6 routes | 48 |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Χαρακτηριστικά Virtual LAN | Private VLAN, Protocol-based VLAN, Tagged VLAN, Voice VLAN |
| Αριθμός VLANs | 4000 |
| Πηγή τροφοδοσίας | AC |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 20.6 W |
| Υποστήριξη multicast | Ναι |
| MLD snooping | Ναι |
| DHCP χαρακτηριστικά | DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 client, DHCPv6 snooping |
| Access Control List (ACL) | Ναι |
| IGMP snooping | Ναι |
| Φιλτράρισμα διευθύνσεων MAC | Ναι |
| Static port security | Ναι |
| Υποστήριξη SSH/SSL | Ναι |
| Loop protection | Ναι |
| BPDU filtering/protection | Ναι |
| IP-MAC-Port binding | Ναι |
| Τύποι αυθεντικοποίησης | MAC-based, Port-based, AAA, RADIUS, TACACS+ |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Καλώδιο LAN (RJ-45), Οδηγός γρήγορης εκκίνησης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 90 % |
| Απόδοση θερμότητας | 70.3 BTU/h |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 440 x 180 x 44 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: