Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο διαχειριζόμενος δικτυακός switch τύπου 1U είναι σχεδιασμένος για τοποθέτηση σε rack και προσφέρει υψηλή απόδοση με 24 θύρες Gigabit Ethernet. Υποστηρίζει προηγμένες λειτουργίες διαχείρισης όπως QoS, VLAN, και ασφάλεια με πρωτόκολλα AAA, RADIUS και TACACS+. Διαθέτει επίσης υποστήριξη για IPv4 και IPv6, καθώς και δυνατότητες multicast και 10G σύνδεση μέσω SFP+ slots. Η κατασκευή του είναι χωρίς ανεμιστήρες, εξασφαλίζοντας αθόρυβη λειτουργία, ενώ η τροφοδοσία γίνεται μέσω AC με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
| Τύπος switch | Managed |
| Layer | L2+/L3 |
| Rack mounting | Ναι |
| Μορφή | 1U |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 0 |
| Fanless | Ναι |
| Υποστήριξη QoS | Ναι |
| Web-based διαχείριση | Ναι |
| Cloud-managed | Ναι |
| Switch layer | L2+/L3 |
| Θύρες Ethernet RJ-45 | 24 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Θύρες Gigabit Ethernet (χαλκός) | 24 |
| Θύρες SFP+ slots | 4 |
| Εγκατεστημένα SFP modules | 0 |
| Εγκατεστημένα SFP+ modules | 0 |
| Θύρα κονσόλας | RJ-45/micro-USB |
| Τροφοδοσία | AC-in jack |
| MAC address table | 16000 entries |
| Χωρητικότητα switching | 128 Gbit/s |
| Forwarding rate | 95.23 Mpps |
| Store-and-forward | Ναι |
| Στατικές διαδρομές | 48 |
| Υποστήριξη Jumbo frames | Ναι, 9000 bytes |
| Μνήμη buffer πακέτων | 12 MB |
| Πρωτόκολλα διαχείρισης | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Υποστήριξη GVRP | Ναι |
| IPv4 & IPv6 χαρακτηριστικά | IPv4/IPv6 access-control list (ACL), IPv6 Telnet, IPv6 ping, IPv6 tracert |
| Δικτυακά πρότυπα | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| Υποστήριξη 10G | Ναι |
| Port mirroring | Ναι |
| Policy-based routing | Ναι |
| Flow control | Ναι |
| Link aggregation | Ναι |
| Broadcast storm control | Ναι |
| Rate limiting | Ναι |
| Spanning tree protocol | Ναι |
| Head-of-line (HOL) blocking | Ναι |
| Ethernet LAN data rates | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Active link detection | Ναι |
| IPv4 routes | 48 |
| IPv6 routes | 48 |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Χαρακτηριστικά Virtual LAN | Private VLAN, Protocol-based VLAN, Tagged VLAN, Voice VLAN |
| Αριθμός VLANs | 4000 |
| Πηγή τροφοδοσίας | AC |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 23.6 W |
| Υποστήριξη multicast | Ναι |
| MLD snooping | Ναι |
| DHCP χαρακτηριστικά | DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 client, DHCPv6 snooping |
| Access Control List (ACL) | Ναι |
| IGMP snooping | Ναι |
| SSH/SSL υποστήριξη | Ναι |
| Loop protection | Ναι |
| BPDU filtering/protection | Ναι |
| IP-MAC-Port binding | Ναι |
| Τύποι αυθεντικοποίησης | AAA, RADIUS, TACACS+ |
| Αυθεντικοποίηση | Guest VLAN, MAC-based authentication, Port-based authentication |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Καλώδιο LAN (RJ-45), Οδηγός γρήγορης εκκίνησης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 90 % |
| Αποβολή θερμότητας | 80.52 BTU/h |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 440 x 180 x 44 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: