Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διαχειριζόμενος switch τύπου L2+ προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία για δίκτυα με απαιτήσεις PoE. Με 48 θύρες Gigabit Ethernet και 4 θύρες SFP+, υποστηρίζει ταχύτητες έως 10G και διαθέτει ισχυρό προϋπολογισμό ισχύος PoE 500 W, ιδανικό για τροφοδοσία πολλών συσκευών. Η κατασκευή του σε μορφή 1U και το μαύρο χρώμα το καθιστούν κατάλληλο για τοποθέτηση σε rack, ενώ διαθέτει πλήθος λειτουργιών διαχείρισης και ασφάλειας, όπως QoS, ARP inspection και VLAN, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη και ασφαλή δικτύωση.
| Τύπος switch | Managed |
| Layer | L2+ |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Πλήθος θύρων Ethernet RJ-45 | 48 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Πλήθος θυρών SFP+ | 4 |
| Υποστήριξη 10G | Ναι |
| Τοποθέτηση σε rack | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μέγεθος (Form factor) | 1U |
| Προϋπολογισμός ισχύος PoE | 500 W |
| Ισχύς PoE ανά θύρα | 30 W |
| Πλήθος θυρών PoE+ | 48 |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 16000 entries |
| Χωρητικότητα switching | 176 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης (Forwarding rate) | 130.9 Mpps |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι, έως 9000 bytes |
| Μνήμη buffer πακέτων | 12 MB |
| Τροφοδοσία | AC 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Κατανάλωση ισχύος (max) | 635.7 W |
| Θύρα κονσόλας | RJ-45/Micro-USB |
| Συνδέσεις τροφοδοσίας | AC-in jack |
| Πλήθος ανεμιστήρων | 3 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 440 x 330 x 44 mm |
| Υποστηριζόμενα πρότυπα δικτύου | IEEE 802.1D, 802.1Q, 802.1s, 802.1w, 802.3ab, 802.3ae, 802.3af, 802.3at, 802.3i, 802.3u, 802.3z |
| Υποστήριξη QoS | Ναι |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Υποστήριξη ARP inspection | Ναι |
| Υποστήριξη DHCP client, relay, server | Ναι |
| Υποστήριξη ACL | Ναι |
| Υποστήριξη IGMP snooping | Ναι |
| Υποστήριξη MAC address filtering | Ναι |
| Υποστήριξη static port security | Ναι |
| Υποστήριξη SSH/SSL | Ναι |
| Υποστήριξη BPDU filtering/protection | Ναι |
| IP-MAC-Port binding | Ναι |
| Authentication | Auto VLAN, Guest VLAN |
| Υποστήριξη port mirroring | Ναι |
| Υποστήριξη flow control | Ναι |
| Υποστήριξη link aggregation | Ναι |
| Broadcast storm control | Ναι |
| Rate limiting | Ναι |
| Υποστήριξη spanning tree protocol | Ναι |
| Head-of-line (HOL) blocking | Ναι |
| Λειτουργία store-and-forward | Ναι |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0 - 40 °C, Υγρασία: 10 - 90 % |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες αποθήκευσης | Θερμοκρασία: -40 - 70 °C, Υγρασία: 5 - 90 % |
| Αποβολή θερμότητας | 2169.2 BTU/h |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: