Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο διαχειριζόμενος δικτυακός διακόπτης τύπου Rack 1U προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία για επαγγελματικά δίκτυα. Διαθέτει 48 θύρες Gigabit Ethernet με υποστήριξη Power over Ethernet (PoE) και 4 θύρες SFP για οπτικές συνδέσεις. Υποστηρίζει λειτουργίες Layer 2 και Layer 3, καθώς και προηγμένες δυνατότητες διαχείρισης μέσω web και cloud. Με ικανότητα μεταγωγής 104 Gbit/s και πίνακα διευθύνσεων MAC 16.000 εγγραφών, είναι ιδανικός για απαιτητικά περιβάλλοντα δικτύωσης.
| Τύπος διακόπτη | Managed |
| Layer | L2/L3 |
| Rack mounting | Ναι |
| Form factor | 1U |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Πλήθος θυρών PoE+ | 48 |
| Θύρες Ethernet RJ-45 | 48 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Θύρες SFP | 4 |
| Θύρα κονσόλας | RJ-45/micro-USB |
| Υποστήριξη QoS | Ναι |
| Web-based διαχείριση | Ναι |
| Cloud-managed | Ναι |
| Δείκτες LED | Ναι |
| Reset button | Ναι |
| Πλήθος ανεμιστήρων | 3 |
| Ικανότητα μεταγωγής | 104 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 77.4 Mpps |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 16000 εγγραφές |
| Υποστήριξη Jumbo frames | Ναι, έως 9000 bytes |
| Μνήμη buffer πακέτων | 12 MB |
| Πλήθος στατικών δρομολογίων | 48 |
| Πρωτόκολλα διαχείρισης | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι, έως 4000 VLANs |
| Δίκτυα Ethernet LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Υποστήριξη IP routing | Ναι |
| Υποστήριξη Policy-based routing | Ναι |
| Υποστήριξη Link aggregation | Ναι |
| Υποστήριξη Spanning tree protocol | Ναι |
| Υποστήριξη ARP inspection | Ναι |
| Υποστήριξη DHCP features | DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 client, DHCPv6 snooping |
| Υποστήριξη Access Control List (ACL) | Ναι |
| Υποστήριξη IGMP snooping | Ναι |
| Υποστήριξη SSH/SSL | Ναι |
| Προστασία Loop | Ναι |
| BPDU filtering/protection | Ναι |
| Authentication | MAC-based authentication, Port-based authentication |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
| Τροφοδοσία | AC 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 485.4 W |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 440 x 330 x 44 mm |
| Βάρος | 6.77 kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 90 % |
| Heat dissipation | 1656.19 BTU/h |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: