| Τύπος switch | Unmanaged |
| Rack mounting | Ναι |
| Form factor | 1U |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 2 |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, RoHS |
| Switch type | Unmanaged |
| Traffic classification | Ναι |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Θύρες Ethernet RJ-45 | 18 |
| Fast Ethernet θύρες (χαλκός) | 16 |
| Gigabit Ethernet θύρες (χαλκός) | 2 |
| Combo SFP θύρες | 1 |
| Power over Ethernet plus (PoE+) θύρες | 16 |
| Ισχύς PoE ανά θύρα | 30 W |
| Συνολικός προϋπολογισμός ισχύος PoE | 150 W |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 8000 entries |
| Χωρητικότητα switching | 7.2 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 5.36 Mpps |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι, έως 10000 bytes |
| Μνήμη buffer πακέτων | 4.1 MB |
| Υποστηριζόμενα πρότυπα δικτύου | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x |
| Υποστήριξη 10G | Όχι |
| Υποστηριζόμενοι τύποι καλωδίων | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Auto-negotiation | Ναι |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 100 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Κατανάλωση ρεύματος (μέγιστη) | 172.8 W |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 440 x 180 x 44 mm |
| Βάρος | 2.8 kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 90 % |
| Αποβολή θερμότητας | 589.25 BTU/h |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85176990 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: