| Πλήθος θυρών | 7 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| AC adapter περιλαμβάνεται | Ναι |
| Διασύνδεση Host | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| Διασύνδεση Hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 7 |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 5000 Mbit/s |
| Τροφοδοσία | USB |
| Είσοδος τάσης | 12 V |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac, Linux |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 165 mm x 65.5 mm x 17.5 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: