Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Cooling Pad είναι μια πρακτική βάση ψύξης για φορητούς υπολογιστές έως 17 ίντσες, σχεδιασμένη για να προσφέρει αποτελεσματική ψύξη με τη βοήθεια τεσσάρων ανεμιστήρων. Η συσκευή διαθέτει μαύρο χρώμα και είναι κατασκευασμένη για να μειώνει τη θερμοκρασία του laptop, εξασφαλίζοντας καλύτερη απόδοση και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής. Η ψύξη γίνεται με χαμηλό θόρυβο, καθιστώντας το ιδανικό για χρήση σε ήσυχο περιβάλλον.
| Τύπος | Cooling Pad |
| Μέγιστη οθόνη | 17 " |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 4 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φωτιζόμενη | Ναι |
| Host interface | USB |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 43.2 cm |
| Μέγιστη ταχύτητα περιστροφής | 1000 RPM |
| Επίπεδο θορύβου | 17 dB |
| Πλάτος | 420 mm |
| Βάθος | 300 mm |
| Ύψος | 25 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: