Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το cooling pad είναι σχεδιασμένο για να προσφέρει αποτελεσματική ψύξη σε φορητούς υπολογιστές με οθόνες έως 43,9 εκατοστά (περίπου 17,3 ίντσες). Διαθέτει έναν ενσωματωμένο ανεμιστήρα διαμέτρου 18,5 εκατοστών, ο οποίος λειτουργεί με μέγιστη ταχύτητα 800 RPM, προσφέροντας χαμηλό επίπεδο θορύβου μόλις 25 dB. Το προϊόν είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε μαύρο χρώμα και διαθέτει ρυθμιζόμενο ύψος με 5 διαφορετικές θέσεις, καθώς και φωτισμό για καλύτερη ορατότητα. Η σύνδεση γίνεται μέσω USB, ενώ ο ανεμιστήρας διαθέτει δυνατότητα ρύθμισης ταχύτητας για προσαρμοσμένη ψύξη.
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 43,9 cm |
| Αριθμός ενσωματωμένων ανεμιστήρων | 1 |
| Ρυθμιζόμενο ύψος | Ναι |
| Αριθμός θέσεων ύψους | 5 |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Διασύνδεση Host | USB |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 18,5 cm |
| Μέγιστη ταχύτητα περιστροφής | 800 RPM |
| Έλεγχος ταχύτητας ανεμιστήρα | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 25 dB |
| Πλάτος | 400 mm |
| Βάθος | 40 mm |
| Ύψος | 290 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: