Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης CompactFlash με χωρητικότητα 1 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με ταχύτητες ανάγνωσης έως 50 MB/s και εγγραφής 20 MB/s. Διαθέτει εσωτερική μνήμη τύπου MLC και έχει αξιολόγηση X-speed 133, καθιστώντας την κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές. Η κάρτα είναι μαύρου χρώματος και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -25 έως 85 βαθμούς Κελσίου, προσφέροντας ανθεκτικότητα και σταθερότητα.
| Χωρητικότητα | 1 GB |
| Τύπος κάρτας Flash | CompactFlash |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 50 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 20 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | MLC |
| Αξιολόγηση X-speed | 133 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 42.8 x 36.4 x 3.3 mm |
| Βάρος | 11.4 g |
| Τάση μνήμης | 3.3,5 V |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85235190 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: