Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο εξωτερικός σκληρός δίσκος SSD προσφέρει αποθηκευτικό χώρο 1 TB με τεχνολογία 3D NAND, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων. Διαθέτει θύρα USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) με USB Type-A σύνδεση, επιτυγχάνοντας ταχύτητες ανάγνωσης έως 1050 MB/s και εγγραφής έως 950 MB/s. Το προϊόν είναι γκρι χρώματος και υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows 7, 8, 8.1, 10, 11 καθώς και Mac OS X από την έκδοση 10.10 Yosemite έως και 13.0 Ventura. Επιπλέον, διαθέτει υλικολογισμικό κρυπτογράφησης 256-bit AES και προστασία με κωδικό πρόσβασης, προσφέροντας ασφάλεια στα δεδομένα σας.
| SSD capacity | 1 TB |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Memory type | 3D NAND |
| USB connector | USB Type-A |
| Product colour | Grey |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Read speed | 1050 MB/s |
| Write speed | 950 MB/s |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Hardware encryption | Yes |
| Password protection | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Operating voltage | 5 V |
| Width | 68.2 mm |
| Depth | 19.7 mm |
| Height | 9.5 mm |
| Weight | 26 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: