Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης CompactFlash διαθέτει χωρητικότητα 8 GB και είναι σχεδιασμένη για γρήγορη και αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων. Με ταχύτητα ανάγνωσης 50 MB/s και ταχύτητα εγγραφής 20 MB/s, προσφέρει αποτελεσματική απόδοση για επαγγελματικές και προσωπικές ανάγκες. Η εσωτερική μνήμη τύπου MLC εξασφαλίζει αντοχή έως 10000 κύκλους ανά λογικό τομέα, ενώ η κάρτα λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -25 έως 85 βαθμούς Κελσίου. Το προϊόν είναι κατασκευασμένο στην Κίνα και έχει διαστάσεις 130x80x20 mm με βάρος 28 γραμμάρια.
| Χωρητικότητα | 8 GB |
| Τύπος κάρτας | CompactFlash |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 50 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 20 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | MLC |
| Αντοχή | 10000 κύκλοι ανά λογικό τομέα |
| Βαθμολογία X-speed | 133 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Πλάτος | 20 mm |
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 130 mm |
| Βάρος | 28 g |
| Τάση μνήμης | 3.3,5 V |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85235190 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: