Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSD με χωρητικότητα 2 GB αποτελεί μια αξιόπιστη λύση αποθήκευσης δεδομένων. Χρησιμοποιεί τεχνολογία MLC NAND Flash και λειτουργεί με τάση τροφοδοσίας από 2.7 έως 3.6 V. Διαθέτει χαρακτηριστικά όπως υποστήριξη ECC, διακόπτη προστασίας εγγραφής και υποστήριξη Content Protection for Recorded Media (CPRM), καθιστώντας την κατάλληλη για ασφαλή αποθήκευση και μεταφορά αρχείων.
| Τύπος Προϊόντος | Flash memory card |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 2 GB |
| Μορφή | microSD |
| Τεχνολογία | MLC NAND Flash |
| Τάση Τροφοδοσίας | 2.7 - 3.6 V |
| Χαρακτηριστικά | ECC support, write protection switch, Content Protection for Recorded Media (CPRM), In System Programming (ISP) support, Secure Digital Music Initiative (SDMI) |
| Συμβατά Πρότυπα | Plug and Play, RoHS |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Πάχος) | 11 mm x 15 mm x 1 mm |
| Βάρος | 0.4 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: