Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 16 GB προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη αποθήκευση δεδομένων, ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες και action cameras. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα ανάγνωσης έως 95 MB/s και ταχύτητα εγγραφής 10 MB/s, υποστηρίζοντας βίντεο Full HD και 4K UHD. Η κάρτα είναι ανθεκτική σε κραδασμούς, στατική ηλεκτρική ενέργεια, θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, εξασφαλίζοντας την προστασία των δεδομένων σας σε διάφορες συνθήκες λειτουργίας.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Χρώμα προϊόντος | Silver |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Read speed | 95 MB/s |
| Write speed | 10 MB/s |
| Internal memory type | NAND |
| Protection features | Shock resistant, Static proof, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| Endurance | 10000 cycles per logical sector |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Weight | 16 g |
| Width | 101 mm |
| Depth | 129 mm |
| Height | 3 mm |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| Certification | CE/FCC/RCM/EAC |
| Country of origin | Taiwan |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Blister |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: