Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 32 GB προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη αποθήκευση δεδομένων, ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming συσκευές και action cameras. Διαθέτει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, καθώς και αντοχή σε κρούσεις, στατικό ηλεκτρισμό, θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, καθιστώντας την κατάλληλη για απαιτητικές συνθήκες χρήσης.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Χρώμα προϊόντος | Silver |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Application performance class | A1 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 95 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 25 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | NAND |
| Αντοχή | 10000 κύκλοι ανά λογικό τομέα |
| Αδιάβροχη έως | 1 m |
| Προστατευτικά χαρακτηριστικά | Ανθεκτική σε κρούσεις, στατικό ηλεκτρισμό, θερμοκρασία, νερό, ακτίνες Χ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Τάση μνήμης | 2.7, 3.6 V |
| Πλάτος | 101 mm |
| Βάθος | 129 mm |
| Ύψος | 3 mm |
| Βάρος | 16 g |
| Χώρα προέλευσης | Taiwan |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: