Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 8 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και είναι κατάλληλη για χρήση σε smartphones, tablets, gaming συσκευές, action cameras και επαγγελματικές DSLR ή mirrorless φωτογραφικές μηχανές. Διαθέτει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, υποστηρίζοντας εφαρμογές που απαιτούν γρήγορη και σταθερή απόδοση, όπως βίντεο Full HD και 4K UHD. Η κάρτα είναι ανθεκτική σε κραδασμούς, στατική ηλεκτρική εκκένωση, θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, εξασφαλίζοντας την προστασία των δεδομένων σε διάφορες συνθήκες λειτουργίας.
| Χωρητικότητα | 8 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Χρώμα προϊόντος | Silver |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Flash memory class | Class 10 |
| Bus Speed | UHS-I |
| UHS Speed Class | U1 |
| Video Speed Class | V30 |
| Application Class | A1 |
| Read speed | 20 MB/s |
| Write speed | 10 MB/s |
| Internal memory type | NAND |
| Protection features | Shock resistant, Static proof, Temperature proof, Water resistant, X-ray proof |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Width | 101 mm |
| Depth | 129 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 65 g |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| Country of origin | Taiwan |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: