Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDXC με χωρητικότητα 64 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, ιδανική για χρήση σε smartphones και drones. Διαθέτει κατηγορία ταχύτητας Class 10 και UHS Speed Class 1 (U1), εξασφαλίζοντας ομαλή εγγραφή βίντεο Full HD έως 60 fps. Επιπλέον, η κάρτα είναι ανθεκτική σε κραδασμούς, στατική ηλεκτρική εκκένωση, θερμοκρασίες, νερό έως 1 μέτρο και ακτίνες Χ, καθιστώντας την κατάλληλη για απαιτητικές συνθήκες λειτουργίας.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDXC |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Χρώμα προϊόντος | Silver |
| Αντοχή | 10000 κύκλοι ανά λογικό τομέα |
| Αδιάβροχη έως | 1 m |
| Πιστοποιήσεις | CE/FCC/RCM/EAC |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 95 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 25 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | NAND |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Πλάτος | 101 mm |
| Βάθος | 129 mm |
| Ύψος | 3 mm |
| Βάρος | 16 g |
| Τάση μνήμης | 2.7,3.6 V |
| Χώρα προέλευσης | Taiwan |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85235190 |
| Ταχύτητα διαύλου | UHS-I |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: