Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDXC με χωρητικότητα 64 GB προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη αποθήκευση δεδομένων, ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες, action cameras και επαγγελματικές DSLR ή mirrorless φωτογραφικές μηχανές. Διαθέτει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, καθώς και αντοχή σε κρούσεις, στατική ηλεκτρική εκκένωση, θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια των δεδομένων σας σε διάφορες συνθήκες λειτουργίας.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDXC |
| Χρώμα προϊόντος | Silver |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Application performance class | A1 |
| Read speed | 95 MB/s |
| Write speed | 25 MB/s |
| Internal memory type | NAND |
| Endurance | 10000 cycles per logical sector |
| Protection features | Shock resistant, Static proof, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Width | 15 mm |
| Depth | 11 mm |
| Height | 1 mm |
| Weight | 0.4 g |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| Memory adapter included | SD |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: