Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης SDXC με χωρητικότητα 1 TB προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, ιδανική για αποθήκευση μεγάλων αρχείων και εγγραφή βίντεο 4K UHD. Διαθέτει τεχνολογία 3D NAND και υποστηρίζει κλάση ταχύτητας 10, UHS Speed Class 3 (U3) και Video Speed Class V30, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη και γρήγορη απόδοση. Η κάρτα είναι κατάλληλη για χρήση σε απαιτητικές εφαρμογές όπως η λήψη βίντεο υψηλής ανάλυσης και η γρήγορη μεταφορά δεδομένων.
| Χωρητικότητα | 1 TB |
| Τύπος κάρτας μνήμης | SDXC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Κλάση μνήμης flash | Class 10 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 100 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 85 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | 3D NAND |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Πλάτος | 24 mm |
| Βάθος | 32 mm |
| Ύψος | 2.1 mm |
| Βάρος | 2 g |
| Τάση μνήμης | 2.7,2.8,3.3,3.6 V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: