Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης SDXC με χωρητικότητα 512 GB προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, ιδανική για αποθήκευση μεγάλων αρχείων και βίντεο 4K UHD. Διαθέτει κατηγορία ταχύτητας Class 10, UHS Speed Class 3 (U3) και Video Speed Class V30, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη και γρήγορη απόδοση. Είναι ανθεκτική σε κραδασμούς, στατική ηλεκτρική εκκένωση, θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, ενώ διαθέτει διακόπτη προστασίας εγγραφής. Η κάρτα είναι κατάλληλη για χρήση σε απαιτητικές συνθήκες λειτουργίας με εύρος θερμοκρασίας από -25 έως 85 °C.
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Τύπος κάρτας | SDXC |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 95 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 40 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | NAND |
| Αντοχή | 10000 κύκλοι ανά λογικό τομέα |
| Προστατευτικά χαρακτηριστικά | Ανθεκτική σε κραδασμούς, στατική ηλεκτρική εκκένωση, θερμοκρασία, νερό, ακτίνες Χ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Πλάτος | 32 mm |
| Βάθος | 24 mm |
| Ύψος | 2.1 mm |
| Βάρος | 2 g |
| Τάση μνήμης | 2.7, 3.6 V |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85235190 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: