Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης SDXC με χωρητικότητα 64 GB προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, καθιστώντας την ιδανική για αποθήκευση φωτογραφιών και βίντεο υψηλής ανάλυσης, συμπεριλαμβανομένων 4K βίντεο. Διαθέτει προστασία από κραδασμούς, νερό, ακτίνες Χ και στατικό ηλεκτρισμό, ενώ είναι ανθεκτική σε ακραίες θερμοκρασίες. Η κάρτα υποστηρίζει UHS Speed Class 3 (U3) και Video Speed Class V30, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση για απαιτητικές εφαρμογές.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος κάρτας | SDXC |
| Class ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Προστασία | Ανθεκτική σε κραδασμούς, Αδιάβροχη, Ανθεκτική σε ακτίνες Χ, Ανθεκτική σε στατικό ηλεκτρισμό, Ανθεκτική σε θερμοκρασίες, Ανθεκτική σε πιτσιλιές |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 95 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 40 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | NAND |
| Αντοχή | 10000 κύκλοι ανά λογικό τομέα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Τάση μνήμης | 2.7, 3.6 V |
| Βάρος | 16 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 101 mm x 129 mm x 3 mm |
| Χώρα προέλευσης | Taiwan |
| Κωδικός HS | 85235190 |
| Τύπος συσκευασίας | Blister |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: