Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDXC με χωρητικότητα 64 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και είναι ιδανική για χρήση σε smartphones και drones. Διαθέτει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, καθιστώντας την κατάλληλη για καταγραφή βίντεο Full HD στα 60 fps. Επιπλέον, η κάρτα είναι ανθεκτική σε κραδασμούς, στατική ηλεκτρική εκφόρτιση, ακραίες θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, εξασφαλίζοντας την προστασία των δεδομένων σας σε διάφορες συνθήκες.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDXC |
| Χρώμα προϊόντος | Black, Silver |
| Προστατευτικά χαρακτηριστικά | Shock resistant, Static proof, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| Flash memory class | Class 10 |
| Read speed | 95 MB/s |
| Write speed | 45 MB/s |
| Internal memory type | NAND |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Endurance | 10000 cycles per logical sector |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Width | 15 mm |
| Depth | 1 mm |
| Height | 11 mm |
| Weight | 0.4 g |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: