Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης SDHC με χωρητικότητα 32 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και είναι κατάλληλη για χρήση με κάμερες, smartphones, tablets και άλλες συσκευές. Διαθέτει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, καθιστώντας την ιδανική για καταγραφή βίντεο Full HD και 4K UHD. Επιπλέον, η κάρτα είναι ανθεκτική σε κραδασμούς, στατική ηλεκτρική εκφόρτιση, θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, εξασφαλίζοντας την προστασία των δεδομένων σε διάφορες συνθήκες λειτουργίας.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος κάρτας μνήμης | SDHC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Προτεινόμενη χρήση | DSLR & Mirrorless |
| Κλάση μνήμης | Class 10 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 95 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 35 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Video Speed Class | V30 |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Ανθεκτική σε κραδασμούς, στατική ηλεκτρική εκφόρτιση, θερμοκρασία, νερό, ακτίνες Χ |
| Αντοχή | 10000 κύκλοι ανά λογικό τομέα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Βάρος | 12 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 100 mm x 5 mm x 130 mm |
| Τάση μνήμης | 2.7, 3.6 V |
| Χώρα προέλευσης | Taiwan |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85235190 |
| Συσκευασία | Blister, 1 τεμάχιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: