Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης τύπου Flash με χωρητικότητα 8 GB προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, ιδανικές για επαγγελματική χρήση σε βίντεο και φωτογραφία. Με τεχνολογία MLC NAND Flash και μορφή CFast 2.0, υποστηρίζει λειτουργίες όπως ECC, Wear Leveling και DevSleep, εξασφαλίζοντας αξιοπιστία και αντοχή στη χρήση. Η κάρτα λειτουργεί σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών και υγρασίας, καθιστώντας την κατάλληλη για απαιτητικά περιβάλλοντα.
| Τύπος Προϊόντος | Flash memory card |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 8 GB |
| Μορφή | CFast 2.0 Card |
| Τεχνολογία | MLC NAND Flash |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | Up to 500 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | Up to 350 MB/s |
| Δυνατότητες | ECC support, Wear Leveling function support, Block Management, garbage collection, DevSleep support |
| MTBF | 1,000,000 hours |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 42.8 mm x 36.4 mm x 3.3 mm |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -5 °C έως 70 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% (non-condensing) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: