Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης CompactFlash διαθέτει χωρητικότητα 16 GB και προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, ιδανικές για επαγγελματική χρήση σε DSLR φωτογραφικές μηχανές. Με αντοχή έως 10000 κύκλους ανά λογικό τομέα και λειτουργία σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών από -25 έως 85 °C, αποτελεί μια αξιόπιστη και ανθεκτική επιλογή για απαιτητικές εφαρμογές. Το εσωτερικό της μνήμης είναι τύπου MLC, ενώ το προϊόν έχει μαύρο χρώμα και προέρχεται από την Ταϊβάν.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος κάρτας | CompactFlash |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Προέλευση | Ταϊβάν |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 120 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | MLC |
| Αντοχή | 10000 κύκλοι ανά λογικό τομέα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Πλάτος | 80 mm |
| Βάθος | 15 mm |
| Ύψος | 130 mm |
| Βάρος | 28 g |
| Τάση εισόδου | 3.3 - 5 V |
| Κωδικός HS | 85235190 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: