Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο εξωτερικός δίσκος SSD με χωρητικότητα 512 GB προσφέρει γρήγορη και αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων. Διαθέτει σύνδεση USB 3.2 Gen 2 με θύρα USB Type-C, εξασφαλίζοντας υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης έως 1050 MB/s και εγγραφής έως 950 MB/s. Η κατασκευή του από αλουμίνιο και το μπλε χρώμα του προσδίδουν ανθεκτικότητα και κομψότητα. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows και Mac OS, ενώ διαθέτει υλικολογισμικό κρυπτογράφησης για την ασφάλεια των δεδομένων.
| Χωρητικότητα SSD | 512 GB |
| Διασύνδεση | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Τύπος μνήμης | 3D NAND |
| USB connector | USB Type-C |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Υλικό περιβλήματος | Αλουμίνιο |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Πιστοποιήσεις | CE/UKCA/FCC/BSMI/EAC/RCM |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 1050 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 950 MB/s |
| Υλικολογισμικό κρυπτογράφησης | Ναι |
| Τάση λειτουργίας | 5 V |
| Πλάτος | 20 mm |
| Βάθος | 7.8 mm |
| Ύψος | 60.1 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: