Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο εξωτερικός φορητός δίσκος SSD με χωρητικότητα 512 GB προσφέρει γρήγορη και αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων. Διαθέτει τεχνολογία 3D NAND και SLC cache, ενώ είναι διαμορφωμένος σε exFAT για ευκολία στη χρήση με διάφορα λειτουργικά συστήματα. Η σύνδεση γίνεται μέσω USB 3.2 Gen 2x1 με 24 pin USB-C, εξασφαλίζοντας υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10 Gbps. Το μικρό και ελαφρύ ασημί περίβλημα του δίσκου τον καθιστά ιδανικό για φορητή χρήση.
| Τύπος Συσκευής | Solid state drive - external (portable) |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Διασύνδεση | USB 3.2 Gen 2x1 |
| Χρώμα Περιβλήματος | Silver |
| Βάρος | 9 g |
| Τεχνολογία | 3D NAND Technology, SLC cache, exFAT formatted, Error Correction Code (ECC) |
| Ταχύτητα Μεταφοράς Δεδομένων | 10 Gbps (USB 3.2 Gen 2x1) |
| Εσωτερικός Ρυθμός Δεδομένων | 1050 MBps (read) / 950 MBps (write) |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 60.1 mm x 20 mm x 7.8 mm |
| Τύπος USB | USB 3.2 Gen 2X1 - 24 pin USB-C |
| Τροφοδοσία | USB bus |
| Λογισμικό | Transcend Elite software |
| Απαιτήσεις Λειτουργικού Συστήματος | Microsoft Windows 7 ή νεότερο, Apple macOS 10.10 ή νεότερο |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | UKCA, FCC, BSMI, EAC, RCM |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: