Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB Hub TS-HUB2K είναι μια πρακτική συσκευή που προσφέρει τέσσερις θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) τύπου A, επιτρέποντας τη σύνδεση πολλαπλών συσκευών με υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 5 Gbit/s. Με μαύρο χρώμα και ελαφρύ σχεδιασμό, το hub τροφοδοτείται μέσω USB με τάση εισόδου 5V και ρεύμα 0.9A, καθιστώντας το ιδανικό για χρήση με υπολογιστές Windows, Mac και Linux. Η συσκευή λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 70 βαθμούς Κελσίου και διαθέτει πιστοποιήσεις CE, FCC, BSMI, KC, RCM και EAC.
| Πλήθος θυρών | 4 |
| Τύπος θυρών | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τροφοδοσία | USB |
| Τάση εισόδου | 5 V |
| Ρεύμα εισόδου | 0.9 A |
| USB powered | Ναι |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Linux | Kernel 2.6.31 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Βάρος | 29 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 73.8 mm x 10.4 mm x 37.2 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: