Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Πλήθος θυρών | 4 |
| Σύνδεση με υπολογιστή | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατότητα λειτουργικών Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Συμβατότητα λειτουργικών Mac | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Συμβατότητα λειτουργικών Linux | Kernel 2.6.31 |
| Τροφοδοσία | USB |
| Τάση εξόδου | 5 V |
| Ρεύμα εξόδου | 0.9 A |
| Βάρος | 63 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 115 mm x 30 mm x 180 mm |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, BSMI, KC, RCM, EAC |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: