Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive με χωρητικότητα 32 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων σε μικρό και ελαφρύ μέγεθος. Με μαύρο περίβλημα και δυνατότητα σύνδεσης μέσω USB 2.0, είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση και μεταφορά αρχείων. Διαθέτει επίσης κρίκο για κλειδιά, διευκολύνοντας τη μεταφορά του. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα όπως Windows XP, 7, 8, 10, Linux Kernel 2.4.2 και Apple MacOS X 10.5 και νεότερα.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 32 GB |
| Χρώμα Περιβλήματος | Μαύρο |
| Διασύνδεση | USB 2.0 |
| USB Type | USB-A |
| Χαρακτηριστικά | Κρίκος για κλειδιά |
| Συμβατότητα Λειτουργικών Συστημάτων | Linux Kernel 2.4.2 ή νεότερο, Apple MacOS X 10.5 ή νεότερο, Microsoft Windows XP / 7 / 8 / 10 |
| Συμμορφούμενα Πρότυπα | C-Tick, BSMI, FCC, KCC |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 61.5 mm x 18.6 mm x 8.7 mm |
| Βάρος | 8.5 g |
| Λογισμικό | Transcend Elite |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: