Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive με χωρητικότητα 64 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων σε ένα συμπαγές και ελαφρύ μέγεθος. Με μαύρο περίβλημα και υποστήριξη USB 2.0, είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση και συμβατό με διάφορα λειτουργικά συστήματα όπως Windows, Linux και MacOS. Διαθέτει επίσης θηλιά για κλειδί, διευκολύνοντας τη μεταφορά και την αποθήκευση.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 64 GB |
| Χρώμα Περιβλήματος | Μαύρο |
| Τύπος Διασύνδεσης | USB 2.0 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Linux Kernel 2.4.2 ή νεότερο, Apple MacOS X 10.5 ή νεότερο, Microsoft Windows XP / 7 / 8 / 10 |
| Λειτουργίες | Θηλιά για κλειδί |
| Συμβατότητα με Windows 7 | Ναι |
| Συμμορφούμενα Πρότυπα | C-Tick, BSMI, FCC, KCC |
| Περιλαμβανόμενο Λογισμικό | Transcend Elite |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 61.5 mm x 18.6 mm x 8.7 mm |
| Βάρος | 8.5 g |
| Τύπος USB | USB-A |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: