Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 4 GB και συνδέεται μέσω θύρας USB Type-A με υποστήριξη USB 2.0, προσφέροντας συμβατότητα με λειτουργικά συστήματα όπως Microsoft Windows 7, 8, 10, Mac OS 9.0 και νεότερα, καθώς και Linux Kernel 2.4.2 και νεότερα. Είναι σχεδιασμένο με καπάκι και έχει μαύρο χρώμα. Η συσκευή υποστηρίζει λειτουργία Plug and Play και διαθέτει LED ένδειξης σύνδεσης/δραστηριότητας. Το βάρος του USB stick είναι 15 γραμμάρια και οι διαστάσεις του είναι 130 mm ύψος, 100 mm πλάτος και 10 mm βάθος. Κατασκευάζεται στην Ταϊβάν και φέρει πιστοποιήσεις CE, FCC, BSMI, KC, RCM και EAC.
| Χωρητικότητα | 4 GB |
| Interface Συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 2.0 |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Microsoft Windows 7, 8, 10, Mac OS 9.0 ή νεότερο, Linux Kernel 2.4.2 ή νεότερο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μορφή | Καπάκι |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
| Πλάτος | 100 mm |
| Βάθος | 10 mm |
| Ύψος | 130 mm |
| Βάρος | 15 g |
| LED ένδειξη σύνδεσης/δραστηριότητας | Ναι |
| Χώρα προέλευσης | Ταϊβάν |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, BSMI, KC, RCM, EAC |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: