Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive με χωρητικότητα 16 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορες ταχύτητες ανάγνωσης έως 75 MB/s και εγγραφής έως 12 MB/s. Διαθέτει μαύρο περίβλημα και υποστηρίζει τη σύνδεση USB 3.0, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά αρχείων. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows, Linux και MacOS, ενώ συνοδεύεται από λογισμικό για ανάκτηση δεδομένων και διαχείριση αρχείων.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 16 GB |
| Χρώμα Περιβλήματος | Μαύρο |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | Έως 75 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | Έως 12 MB/s |
| Τύπος Διασύνδεσης | USB 3.0 |
| Συμβατότητα Λειτουργικών Συστημάτων | Linux Kernel 2.4.2 ή νεότερο, Apple MacOS X 10.5 ή νεότερο, Microsoft Windows XP / 7 / 8 / 10 |
| Λογισμικό | JetFlash elite (δωρεάν λήψη), Transcend RecoveRx |
| Πλάτος | 61.5 mm |
| Βάθος | 18.59 mm |
| Ύψος | 8.7 mm |
| Βάρος | 8.5 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: