Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 64 GB και υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), προσφέροντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Microsoft Windows 7, 8, 10, Mac OS 9.0 ή νεότερα και Linux Kernel 2.4.2 ή νεότερα. Το προϊόν έχει μεταλλική κατασκευή σε ασημί χρώμα και είναι σχεδιασμένο χωρίς καπάκι (capless), καθιστώντας το πρακτικό στη χρήση.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 10, Mac OS 9.0 ή νεότερα, Linux Kernel 2.4.2 ή νεότερα |
| Χρώμα προϊόντος | Ασημί |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο |
| Μορφή | Capless |
| Πλάτος | 12.2 mm |
| Βάθος | 6 mm |
| Ύψος | 22.4 mm |
| Βάρος | 3.3 g |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84717070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: