Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 32 GB και υποστηρίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων μέσω της θύρας USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Η ταχύτητα ανάγνωσης φτάνει τα 400 MB/s, ενώ η ταχύτητα εγγραφής τα 150 MB/s, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση σε υπολογιστές και laptops. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Microsoft Windows 7, 8, 10, Mac OS 9.0 και νεότερα, καθώς και με Linux Kernel 2.4.2 και νεότερα. Το προϊόν έχει μαύρο χρώμα και μικρές διαστάσεις, με βάρος μόλις 12 γραμμάρια, προσφέροντας ευκολία στη μεταφορά και χρήση.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Interface Συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | 400 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | 150 MB/s |
| Συμβατά Λειτουργικά Συστήματα | Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 10, Mac OS 9.0 ή νεότερο, Linux Kernel 2.4.2 ή νεότερο |
| Υποστηριζόμενα Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Συμβατότητα Mac | Ναι |
| Υποστηριζόμενα Mac OS | Mac OS 9.0 |
| Υποστηριζόμενα Linux | Kernel 2.6.31 |
| Μορφή | Cap |
| Πλάτος | 21 mm |
| Βάθος | 8.1 mm |
| Ύψος | 70 mm |
| Βάρος | 12 g |
| Τύπος Συσκευασίας | Blister |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: