Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive με χωρητικότητα 8 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορη σύνδεση USB 3.0, που επιτρέπει ταχύτητες μεταφοράς έως 5 Gbit/s. Είναι συμβατό με Windows 7 και διαθέτει το λογισμικό Transcend Elite για διαχείριση αρχείων. Το μέγεθός του είναι μικρό και ελαφρύ, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση και μεταφορά δεδομένων.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 8 GB |
| Συμβατότητα με Windows 7 | Ναι |
| Λογισμικό | Transcend Elite |
| Τύπος Διασύνδεσης | USB 3.0 |
| Τύπος USB | USB-A |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 70 mm x 21 mm x 8.1 mm |
| Βάρος | 7 g |
| Συμμόρφωση Προτύπων | Plug and Play, BSMI, FCC |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: