Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 32 GB και υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), προσφέροντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Microsoft Windows 7, 8, 10, Mac OS 9.0 ή νεότερα και Linux Kernel 2.4.2 ή νεότερα. Το προϊόν έχει σχεδιασμό τύπου slide και διατίθεται σε μαύρο και μπλε χρώμα. Είναι ελαφρύ και μικρό σε διαστάσεις, ιδανικό για εύκολη μεταφορά και χρήση.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 10, Mac OS 9.0 ή νεότερα, Linux Kernel 2.4.2 ή νεότερα |
| Μορφή | Slide |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Μπλε |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
| Πλάτος | 100 mm |
| Βάθος | 10 mm |
| Ύψος | 128 mm |
| Βάρος | 18 g |
| Πιστοποιήσεις | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC |
| Χώρα προέλευσης | Taiwan |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84717070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: