Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 512 GB, προσφέροντας άφθονο χώρο για την αποθήκευση μεγάλου όγκου δεδομένων. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω θύρας USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1, που εξασφαλίζει γρήγορη μεταφορά αρχείων. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Microsoft Windows 7 και νεότερα, macOS 9.0 και νεότερα, καθώς και Linux Kernel 2.4.2 και νεότερα. Το προϊόν έχει κομψό σχεδιασμό χωρίς καπάκι, διατίθεται σε μαύρο και λευκό χρώμα και περιλαμβάνει κρίκο για κλειδιά, διευκολύνοντας τη μεταφορά του.
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Σύνδεση συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Microsoft Windows 7 ή νεότερα, macOS 9.0 ή νεότερα, Linux Kernel 2.4.2 ή νεότερα |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Λευκό |
| Κρίκος για κλειδιά | Ναι |
| Μορφή | Capless |
| Πλάτος | 63.6 mm |
| Βάθος | 21.2 mm |
| Ύψος | 10.6 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Πιστοποιήσεις | CE/UKCA/FCC/BSMI/KC/EAC/RCM |
| Λογισμικό που περιλαμβάνεται | Transcend Elite |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: