Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 512 GB |
| Τύπος USB | USB-A |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διεπαφή | USB 3.1 Gen 1 |
| Χαρακτηριστικά | Αναδιπλούμενος σύνδεσμος, τρύπα για κορδόνι |
| Πλάτος | 21.2 mm |
| Βάθος | 10.6 mm |
| Ύψος | 63.6 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Apple MacOS 9.0 ή νεότερο, Linux Kernel 2.4.2 ή νεότερο, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: