Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR4 με χωρητικότητα 16 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για υπολογιστές και servers, προσφέροντας υψηλή ταχύτητα λειτουργίας στα 3200 MHz. Η μνήμη είναι τύπου SO-DIMM με 260 ακίδες, κατάλληλη για laptops και μικρότερες συσκευές, ενώ διαθέτει CAS latency 22 και λειτουργεί με τάση 1.2 V. Η μνήμη είναι unbuffered (unregistered) και υποστηρίζει λειτουργία dual channel για βελτιωμένη απόδοση. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο RGB φωτισμό που προσφέρει αισθητικό αποτέλεσμα με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων.
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος | DDR4 |
| Τάση Μνήμης | 1.2 V |
| Τύπος Μνήμης | Unregistered (unbuffered) |
| Τύπος Υπολογιστή | PC/Server, Laptop |
| Μέγεθος Μνήμης | 260-pin SO-DIMM |
| Χρήση | Gaming |
| RGB Lighting | Ναι |
| Πλήθος modules | 1 |
| Ταχύτητα Μνήμης | 3200 MHz |
| CAS Latency | 22 |
| Memory Ranking | 2 |
| Λειτουργική Θερμοκρασία | 0 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: