Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 8 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και είναι κατάλληλη για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες, action cameras και επαγγελματικές DSLR ή mirrorless φωτογραφικές μηχανές. Διαθέτει ταχύτητα κατηγορίας Class 10, που εξασφαλίζει γρήγορη ανάγνωση και εγγραφή, ιδανική για βίντεο Full HD έως 60 fps. Η κάρτα είναι υψηλής ταχύτητας (High Speed) και συνοδεύεται από αντάπτορα SD για ευκολία στη χρήση.
| Χωρητικότητα | 8 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 10 |
| Ταχύτητα διαύλου | High Speed |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 90 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | NAND |
| Τάση μνήμης | 2.7,3.6 V |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 15 mm x 1 mm x 11 mm |
| Βάρος | 0.4 g |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | SD memory adapter |
| Πιστοποιήσεις | CE/FCC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85235190 |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: