Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 4 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και είναι κατάλληλη για χρήση σε smartphones, tablets, gaming συσκευές και action cameras. Διαθέτει ταχύτητα Class 4, που εξασφαλίζει ομαλή εγγραφή βίντεο Full HD και φωτογραφιών jpeg, με ελάχιστη ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 4MB/sec. Η κάρτα είναι μικρή σε διαστάσεις και ελαφριά, ιδανική για φορητές συσκευές.
| Χωρητικότητα | 4 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Speed Class | 4 |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 11 x 15 x 1 mm |
| Πλάτος | 11 mm |
| Βάθος | 15 mm |
| Ύψος | 1 mm |
| Βάρος | 0.4 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Τάση εισόδου | 2.7 V |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: