Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Προϊόντος | Flash memory card |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 128 GB |
| Μορφή | microSDXC |
| Κατηγορία Ταχύτητας | UHS Class 1 / Class 10 |
| Ταχύτητα Διαύλου | UHS-I |
| Επιπλέον | με αντάπτορα |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | Έως 45 MB/s |
| Ταχύτητα Αξιολόγησης | 300x |
| Τάση Λειτουργίας | 2.7 - 3.6 V |
| Διαστάσεις (Π x Υ x Π) | 11 mm x 15 mm x 1 mm |
| Βάρος | 0.4 g |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25 °C έως 85 °C |
| Προστασία | Ανθεκτική σε κραδασμούς, υποστήριξη ECC, ανθεκτική σε δονήσεις |
| Συμβατότητα Προτύπων | IPX7, ISO 7816-1, ICE 61000-4-2 |
| Περιλαμβανόμενος Αντάπτορας | microSDXC σε SD adapter |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: