Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης flash 64 GB αποτελεί ιδανική λύση αποθήκευσης για smartphones και drones, προσφέροντας μεγάλη χωρητικότητα και γρήγορη ταχύτητα ανάγνωσης. Υποστηρίζει την κατηγορία ταχύτητας UHS Class 1 / Class 10, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση για εγγραφή και αναπαραγωγή βίντεο Full HD στα 60 fps. Η μορφή της είναι SDXC UHS-I, με τροφοδοσία 2.7 - 3.6 V και διαθέτει λειτουργίες όπως αυτόματο stand-by και auto-sleep mode, καθώς και υποστήριξη ECC και προστασία περιεχομένου CPRM.
| Τύπος Προϊόντος | Flash memory card |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 64 GB |
| Μορφή | SDXC UHS-I Memory Card |
| Κατηγορία Ταχύτητας | UHS Class 1 / Class 10 |
| Bus Speed | UHS-I |
| Τάση Τροφοδοσίας | 2.7 - 3.6 V |
| Λειτουργίες | Auto Stand-by mode, Auto-sleep mode, ECC support, Content Protection for Recorded Media (CPRM) |
| Συμβατά Πρότυπα | Plug and Play, RoHS |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Πάχος) | 11 mm x 15 mm x 1 mm |
| Βάρος | 0.4 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 85 °C |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | 45 MB/s |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: